Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kablo Uzunluğu:

Frisby FHP-125R Kablolu Kulaklık Fiyatları

Frisby FHP-125R Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: bilgehanelektronik

128,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 128.34
Frisby FHP-125R Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: 724alsak

153,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 153.36
FRISBY Fhp-125r Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Vip Trend

164,14 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 174.14
Frisby FHP-125R Mikrofonlu Kulak Üstü Siyah-Kırmızı Kulaklık

Satıcı: VİP TREND

205,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 215
Frisby FHP-125R Kulaküstü Mikrofonlu Kulaklık Kablolu Kullanım İçin Siyah Kırmızı Renk

Satıcı: 724alsak | 87 yorum

175,74 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 185.74
Frısby Siyah Fhp-125R Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık

Satıcı: nepalbilişim

199,00 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 209
Frısby Fhp-125R Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 298.00
Frisby FHP-125R Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Fiyat Market

323,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 323.98
FRISBY Fhp-125r Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Nepal Bilişim

299,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 309
Frisby FHP-125R Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Nepal Bilişim

348,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 348.23
Frisby FHP-125R Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Core Bilgisayar

642,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 642.73

Frisby FHP-125R Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Frisby FHP-125R Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Frisby FHP-125R Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Frisby FHP-125R Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Frisby FHP-125R Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.