Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Frisby FHP-720BR Kablolu Kulaklık Fiyatları

Frisby FHP-720BR Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı Kablolu Mikrofonlu Siyah Kırmızı Renk Seçenekleriyle

Satıcı: dekotech | 342 yorum

355,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 355.00
Frisby Fhp-720Br Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Patygoteknoloji

395,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 395.20
Frisby FHP-720BR Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: zekicocuk

412,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 412.94
Frisby 5473, Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: netsiparis

437,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 447.2
Frisby FHP-720BR Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: Netsiparis

446,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 446.49
Frisby Fhp-720Br Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: ONMARKTR

460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 460.00
Frisby FHP-720BR Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Elif Kitap Kırtasiye

484,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 484.03
Frisby FHP-720BR Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: SMALLMAN

517,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 517.73
FRISBY FHP-720BR Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Smallman

554,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 554.52
Frisby Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fhp-720Br - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

637,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 637.05
FRISBY FHP-720BR Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Teknomeda

683,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 683.66

Frisby FHP-720BR Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Frisby FHP-720BR Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Frisby FHP-720BR Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Frisby FHP-720BR Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.