Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

GameBooster H12 Rebel Kablolu Kulaklık Fiyatları

ShadesU GameBooster, H12 "Rebel ",7 Renk RGB 7.1 Siyah Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Teknorya

629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 639
GAMEBOOSTER H12 Rebel 7 Renk RGB 7.1 Siyah Oyuncu Kulaklığı GB-H12

Satıcı: Emc Bilişim ve Teknoloji

827,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 827.47
GameBooster GB-H12 Rebel 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: EMC-BİLİŞİM-VE-TEKN.

833,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 833.22
GAMEBOOSTER H12 Rebel 7 Renk RGB 7.1 Siyah Oyuncu Kulaklığı GB-H12

Satıcı: Teknorya

849,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 849.56
GameBooster GB-H12 Rebel 7 Renk RGB 7.1 Siyah Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

851,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 851.28
GAMEBOOSTER H12 Rebel 7 Renk, Titreşimsiz Kısa Mikrafon Siyah Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: GLOWO

859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 859.00
GAMEBOOSTER H12 Rebel 7 Renk, Titreşimsiz Kısa Mikrafon Siyah Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Teknorya

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 879.00
GameBooster GB-H12 Rebel 7 Renk RGB 7.1 Siyah Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

881,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 881.02
GameBooster GB-H12 Rebel 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: TeknoryaBilişim

882,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 882.57
GameBooster H12 Rebel RGB 7.1 Virtual Kısa Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı GB-H12

Satıcı: GLOWO | 332 yorum

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 939.00
GameBooster H12 Rebel RGB 7.1 Virtual Kısa Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı GB-H12

Satıcı: Teknorya | 332 yorum

959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 959.00
Gamebooster H12 Rebel Rgb 7.1 Virtual Kısa Mikrofonlu Siyah Oyuncu Kulaklığı Gb-H12

Satıcı: TEKNORYA

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 999.00

GameBooster H12 Rebel Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

GameBooster H12 Rebel Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

GameBooster H12 Rebel Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi RGB
• Akustik Yapı Kapalı
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 250 g

GameBooster H12 Rebel Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.