Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Gamepower Kai Titanium Kablolu Kulaklık Fiyatları

Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi Manyetik Pad Rgb Gaming Kulaklık (2x Cooling Pad Hediyeli)

Satıcı: Techburada | 109 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1599.00
GamePower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-fi Manyetik Pad Rgb Gaming Kulaklık (2x Cooling Pad Hed

Satıcı: Techburada

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1599.00
Gamepower Kai Titanium 7.1 Surround Hi-Fi RGB Kulak Üstü Oyuncu Kulaklık siyah

Satıcı: Techburada

1.821,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1821.87
Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi Manyetik Pad RGB Gaming Kulaklık (2x Cooling Pad Hediyeli)

Satıcı: TECHBURADA

1.880,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 1880.64
GamePower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-fi Manyetik Pad Rgb Gaming Kulaklık (2x Cooling Pad Hed

Satıcı: FayTeknoloji

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1899.00
Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi Manyetik Pad Rgb Gaming Kulaklık

Satıcı: Techburada

1.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1959.00
Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi Manyetik Pad Rgb Gaming Kulaklık (2x Cooling Pad Hediyeli)

Satıcı: Teknorya | 109 yorum

2.209,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2209.15
Gamepower Kai Titanium Siyah 7.1 Surround Hi-Fi Manyetik Pad Rgb Gaming Kulaklık (2X Cooling Pad Hediyeli)

Satıcı: TEKNORYA

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2499.00
GamePower Kai Titanium Ultra Wireless 7.1 Surround Hi-Fi Rainbow Gaming (Oyuncu) Kulaklık

Satıcı: incehesap

2.556,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 2556.82
Gamepower Kai Titanium Ultra Wireless 7.1 Surround Kulaklık siyah

Satıcı: incehesap

2.591,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2591.10
Gamepower Kai Titanium Ultra Wireless 7.1 Surround Kulaklık

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

2.631,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 2631.06
GamePower Kai Titanium Ultra Wireless 7.1 Surround Hi-Fi Rainbow Gaming (Oyuncu) Kulaklık

Satıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ

2.841,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 2841.02

Gamepower Kai Titanium Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Gamepower Kai Titanium Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Gamepower Kai Titanium Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Gamepower Kai Titanium Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.