Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Gamepower Kyruse Kablolu Kulaklık Fiyatları

GAMEPOWER Kyruse USB Oyun Kulaklığı - 7.1 Sanal Surround Ses, 53MM Sürücülere Sahip Kablolu RGB Led Kulaklıklar, Konforlu Tasarım, 360 Mekansal Ses, Gürültü Önleyici Mikrofon, PC, PS4, PS5, Siyah

Satıcı: BiSistem

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1509
GamePower Kyruse Gri 7.1 Surround RGB Gaming Titreşimli Kulaklık

Satıcı: BiSistem

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1499.00
GamePower Kyruse 7.1 Surround RGB Gaming Titreşimli Kulaklık gri

Satıcı: AptekTeknoloji

1.565,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 1565.34
GamePower Kyruse 7.1 Surround RGB Gaming Titreşimli Kulaklık gri

Satıcı: BiSistem | 48 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 1599.00
GamePower Kyruse 7.1 Virtual Surround Rgb Gaming Headset

Satıcı: Aptek Teknoloji

1.599,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1599.53
Gamepower Kyruse 7.1 Virtual Surround Rgb Gaming Headset

Satıcı: APTEK

1.619,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1619.10
Gamepower Kyruse Gri 7.1 Surround Rgb Gaming Titreşimli Kulaklık

Satıcı: Aptekteknoloji

1.652,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1652.81
Gamepower Kyruse Gri 7.1 Surround Rgb Gaming Titreşimli Kulaklık

Satıcı: Bisistem

1.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 1739.00
GamePower Kyruse Gri 7.1 Surround RGB Gaming Titreşimli Kulaklık

Satıcı: Aptek Teknoloji

1.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1779.00
GamePower Kyruse 7.1 Virtual Surround Rgb Gaming Headset

Satıcı: incehesap

1.900,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 1900.22
GamePower Kyruse Gri 7.1 Surround RGB Gaming Titreşimli Kulaklık

Satıcı: Aptek

1.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 1910.00
Gamepower Kyruse Gri 7.1 Surround Rgb Gaming Titreşimli Kulaklık + Standlı Set

Satıcı: Bisistem | 2 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 2199.00

Gamepower Kyruse Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Gamepower Kyruse Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Gamepower Kyruse Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Gamepower Kyruse Kablolu Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yusuf S***** Profil Resmi

2 yorum

Yusuf S***** Bu kulaklık ta titreşim var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Yusuf S***** güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.