Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Gravastar Sirius P5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Gravastar Sirius P5 Crystal V2 Mavi True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: GravaStar Türkiye | 4 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2999.00
G GravaStar Kablosuz Kulaklıklar Sirius P5,Stereo Sesli Bluetooth Kulak İçi Kulaklıklar,4 RGB Işıklar,40H Oynatma,Net Çağrı için ENC,Bluetooth 5.2,IPX4,Destek Çok Noktalı Bağlantı

Satıcı: desibela

2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 2859
Gravastar Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Desibela

2.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2849.05
GravaStar Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Desibela

2.939,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 2939.02
Gravastar Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: DESİBELA | 4 yorum

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2999.00
Gravastar Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: GravaStar Türkiye

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2999.00
GravaStar Sirius P5 Armor V2 True Wireless Bluetooth Kulaklık gri

Satıcı: desibela

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

7 2999.00
GravaStar Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: DESİBELA

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2999.00
GravaStar Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Desibela

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 2999.00
Sirius P5 Armor V2 Gri True Wireless Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 3.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3159
GravaStar Sirius P5 Mecha V2 Beyaz True Wireless Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Han Bilişim

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

11 3450.00
GravaStar Sirius P5 Armor V2 True Wireless Bluetooth Kulaklık gri

Satıcı: gravastar-turkiye

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 3499.00

Gravastar Sirius P5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Gravastar Sirius P5 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:

Gravastar Sirius P5 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Gravastar Sirius P5 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.