Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Grundig GHP 1000 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Grundig Ghp 1000 Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Rampapashop

1.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1198.00
Grundig GHP 1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık syah

Satıcı: AiryshopAS

1.192,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1192.90
Grundig Ghp 1000 Anc Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Satıcı: 1Mercan Ev Aletleri

1.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 1198.00
GRUNDIG GHP 1000

Satıcı: LND DTM

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 1209
Grundig Ghp 1000 Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Airyshop

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1199.00
Grundig GHP 1000 Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Airyshop

1.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 1279.00
Grundig GHP 1000 Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: BAKSERLTD

1.379,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1379.08
Grundig GHP 1000 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık syah

Satıcı: pakticaret

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 1399.00
Grundig GHP 1000 Kulaküstü Kulaklık

Satıcı: Edakik

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 1499.00
Grundig Ghp1000 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü ENC Kulaklık

Satıcı: Teknosa

1.763,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 1763.02
Grundig Ghp1000 Bluetooth Kablosuz Kulak Üstü ENC Kulaklık 1.799,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1809

Grundig GHP 1000 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Grundig GHP 1000 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
80 saat
Şarj Tipi:

Grundig GHP 1000 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 80 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Grundig GHP 1000 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.