Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
10 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
180 saat

Hadron WH-CH710 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

HADRON WHCH710 BLUETOOTH KULAKLIK 76*53*43MM

Satıcı: Occusis

996,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 1006.3
Hadron WH-CH710 Siyah Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: SMALLMAN

911,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 911.09
Hadron WH-CH710 Beyaz Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: SMALLMAN

911,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 911.09
Hadron WH-CH710 Beyaz Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: Occusis

996,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1006.3
Hadron WH-CH710 Mavi Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: Occusis

996,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1006.3
Hadron WH-CH710 Siyah Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: ONMARKTR

1.003,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 1003.41
Hadron WH-CH710 Siyah Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: Smallman

1.126,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1126.14
Hadron Wh-Ch710 Mavi Bluetooth Kulaklık 76-53-43Mm

Satıcı: Pazareyle

1.217,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1217.91
Hadron Wh-Ch710 Beyaz Bluetooth Kulaklık 76-53-43Mm - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.283,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 1283.27
Hadron WH-CH710 Siyah Bluetooth Kulaklık 76-53-43MM

Satıcı: Harcabitmez

1.355,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1355.27

Hadron WH-CH710 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Hadron WH-CH710 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.0
Var
10 saat
180 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:

Hadron WH-CH710 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 10 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 180 saat
• Şarj Tipi USB
• Şarj Süresi 120 dk
• Batarya (Kulaklık) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Hadron WH-CH710 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.