Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Havit Gamenote Fuxi-H6 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (Bt, 2.4ghz, Type-C, 3.5mm) - Beyaz

Satıcı: KAZANBİLİSİM | 35 yorum

1.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1889.00
Havit Gamenote Fuxi-h6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu Bt, 2.4ghz, Type-c, 3.5mm beyaz

Satıcı: kazan-bilisim

1.784,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1784.67
Havit Gamenote Fuxi-h6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu Bt, 2.4ghz, Type-c, 3.5mm siyah

Satıcı: kazan-bilisim | 2 yorum

1.784,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1784.67
Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (Bt, 2.4ghz, Type-C, 3.5mm)

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.785,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1785.06
Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (Bt, 2.4Ghz, Type-C, 3.5Mm) Siyah

Satıcı: Kazan Bilişim

1.812,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1812.60
Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (Bt, 2.4Ghz, Type-C, 3.5Mm) Beyaz

Satıcı: Kazan Bilişim

1.812,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1812.60
Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (Bt, 2.4ghz, Type-C, 3.5mm) SİYAH

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.842,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1842.03
Havit Gamenote Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (BT, 2.4Ghz, Type-C, 3.5mm)

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1899.00
Havit Gamenote Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (BT, 2.4Ghz, Type-C, 3.5mm)

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1899.00
Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1-4 Modlu (BT, 2.4Ghz, Type-C, 3.5mm) (Siyah)

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 1979
Havit Gamenote Fuxi-H6 Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı 7.1 - 4 Modlu (Bt, 2.4ghz, Type-C, 3.5mm) - Siyah

Satıcı: KAZANBİLİSİM | 35 yorum

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2099.00

Havit Gamenote Fuxi-H6 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote Fuxi-H6 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Havit Gamenote Fuxi-H6 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Diğer Kablosuz Türü USB Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Gecikme Süresi 28 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 150 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 600 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Havit Gamenote Fuxi-H6 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.