Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:

Havit Gamenote Fuxi-H8 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Havit Gamenote Fuxi-H8 Rgb Gaming Mikrofonlu Kulaklık –over-Head Style, 32MM Sürücü, 6 Mod Bağlantı - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

3.165,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3165.89
Havit Gamenote Fuxi-H8 Rgb Gaming Mikrofonlu Kulaklık –over-Head Style, 32MM Sürücü, 6 Mod Bağlantı - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

3.177,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3177.65
Havit Gamenote RGB Gaming Mikrofonlu Kulaklık –Over-Head Style, 32mm Sürücü, 6 Mod Bağlantı

Satıcı: HAVIT

4.165,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4165.11
Havit Gamenote Fuxi-h8 Rgb Gaming Mikrofonlu Kulaklık Over-head Style, 32mm Sürücü, 6 Mod Bağlantı beyaz

Satıcı: mediamarkt

4.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4275.00
Havit Gamenote Fuxi-h8 Rgb Gaming Mikrofonlu Kulaklık Over-head Style, 32mm Sürücü, 6 Mod Bağlantı siyah

Satıcı: mediamarkt

4.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4275.00
HAVIT Fuxi-H8 Gaming Kulak Üstü Kulaklık Altın

Satıcı: MEDIAMARKT

4.410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4410.00
Havit Fuxi-H8 Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 4499.00
Havit Fuxi-H8 Gaming Kulak Üstü Kulaklık Altın 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 4499.00
Havit Gamenote RGB Gaming Mikrofonlu Kulaklık –Over-Head Style, 32mm Sürücü, 6 Mod Bağlantı

Satıcı: HAVIT

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4499.00
Havit Gamenote Fuxi-H8 RGB Kulak Üstü Gaming Mikrofonlu Kulaklık - Altın 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 4499.00
Havit Gamenote Fuxi-H8 RGB Kulak Üstü Gaming Mikrofonlu Kulaklık - Beyaz 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 4499.00

Havit Gamenote Fuxi-H8 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote Fuxi-H8 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
30 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Havit Gamenote Fuxi-H8 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Havit Gamenote Fuxi-H8 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.