4.0 (2 oy) / 2 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Fiyatları

Havit Gamenote H2002E

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 909
Havit Gamenote H2002E Gaming Oyuncu Kulaklığı - Yeşil

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

995,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 995.46
Havit Gamenote H2002E Kablolu Çıkarılabilir Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı yesil

Satıcı: kazan-bilisim

1.022,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 1022.07
Havit T Gamenote H2002e Çıkarılabilir Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı - 3.5Mm

Satıcı: Kazan Bilişim

1.022,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1022.10
Havit t Gamenote H2002E Çıkarılabilir Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı - 3.5mm

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.066,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1066.03
Havit Gamenote H2002E Çıkarılabilir Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı - 3.5mm - Yeşil

Satıcı: KAZANBİLİSİM | 86 yorum

1.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 1069.00
Havit t Gamenote Çıkarılabilir Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı - 3.5mm

Satıcı: KAZAN BİLİŞİM

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1099.00
Havit t Gamenote H2002E Çıkarılabilir Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı - 3.5mm

Satıcı: HAVIT

1.163,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1163.03
Havit Gamenote H2002E Kablolu Çıkarılabilir Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı yesil

Satıcı: havit

1.208,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1208.07
Havit t Gamenote Çıkarılabilir Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı - 3.5mm

Satıcı: HAVIT

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1499.00
Lidyahan Store Gamenote H2002E

Satıcı: LidyaHan Store

2.514,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2514.12

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res): Yok 899,00 TL
Havit Gamenote H2002E Pro Kablolu Kulaklık Yüksek Çözünürlüklü Ses (Hi-Res): Yok Fiyat bulunamadı

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Havit Gamenote H2002E Kablolu Kulaklık Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Fatih G** Profil Resmi

2 yorum

Fatih G** Pro versiyonunu eklemeniz mümkün mü?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Fatih G** https://www.epey.com/kulaklik/havit-gamenote-h2002e-pro.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.