Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Havit H652BT Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Havit H652BT ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık-Anc, Çoklu Bağlantı

Satıcı: HAVIT

1.000,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 1000.46
Havit ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc, Çoklu Bağlantı

Satıcı: HAVIT

1.081,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1081.58
Havit H652BT Anc Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc, Çoklu Bağlantı - Bej

Satıcı: HAVIT | 4 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1199.00
Havit H652BT Anc Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc, Çoklu Bağlantı - Siyah

Satıcı: HAVIT | 4 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1199.00
Havit H652BT ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc, Çoklu Bağlantı (Bej)

Satıcı: HAVIT TÜRKİYE

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 1309
Havit H652BT ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc, Çoklu Bağlantı (Gri)

Satıcı: HAVIT TÜRKİYE

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 1309
Havit H652bt Anc Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Bej

Satıcı: Lotus-Tech

1.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 1350.00
Havit H652BT ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc Çoklu Bağlantı - Bej

Satıcı: LUCKY TREND

1.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1380.00
Havit H652Bt Anc Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Anc, Çoklu Bağlantı

Satıcı: Mersin mobile

1.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1380.00
Havit H652BT ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Bej

Satıcı: LUCKY TREND

1.425,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 1425.00
Havit H652bt Anc Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: Lotus-Tech

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1500.00
Havit H652BT ANC Bluetooth Katlanabilir Kulaküstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: LUCKY TREND

1.519,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 1519.05

Havit H652BT Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Havit H652BT Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
35 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Havit H652BT Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 35 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 22 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Havit H652BT Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.