Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Havit H686Bt Pro Anc Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Gri
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
22 dk önce
1 1999.00
Havit H686Bt Pro Anc Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
22 dk önce
2 1999.00
Havit H686BT Pro ANC Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Gri Satıcı: EmindenAL
2.667,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 2667.08
Havit H686BT Pro ANC Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Siyah Satıcı: EmindenAL
2.667,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 2667.08
Havit ANC Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Hi-Res Sertifikalı Satıcı: MiMTEKNO
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 2699.00
Havit H686BT Pro Anc Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık – Hi-Res Sertifikalı, Hybrid Anc, 69 Saat Pil Ömrü - Gümüş
Satıcı: EmindenAL | 1 yorum
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 2849.00
Havit H686BT Pro Anc Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık – Hi-Res Sertifikalı, Hybrid Anc, 69 Saat Pil Ömrü - Siyah
Satıcı: EmindenAL | 1 yorum
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 2849.00
Havit ANC Kafa Üstü Bluetooth Kulaklık Hi-Res Sertifikalı Satıcı: EmindenAL
2.989,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 2989.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER