Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
5.5 saat

Havit Life 04T Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Havit Life 04T TW888 Tws Bluetooth Kulaklık - Bt 6.0, 30 Saat Oynatma, Şarj Kutulu - Siyah

Satıcı: HAVIT | 25 yorum

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 469.00
Havit Life 04T TW888 Tws Bluetooth Kulaklık - Bt 6.0, 30 Saat Oynatma, Şarj Kutulu - Siyah

Satıcı: BHZ Elektronik | 25 yorum

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 469.00
Havit Life 04T TW888 Bluetooth 6.0 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: bhzteknoloji

477,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 477.92
Havit Life 04T TWS Bluetooth Kulaklık - BT 6.0, 30 Saat Oynatma, Şarj Kutulu

Satıcı: Trendyol

479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 479.00
Havit Life 04T TWS Bluetooth Kulaklık - BT 6.0, 30 Saat Oynatma, Şarj Kutulu

Satıcı: Trendyol

479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 479.00
Havit Life 04T TW888 Bluetooth 6.0 Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: luckytrend

539,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 539.44
Havit Life 04T TW888 TWS Bluetooth Kulaklık - BT 6.0, 30 Saat Oynatma, Şarj Kutulu (Mavi)

Satıcı: HAVIT TÜRKİYE

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

7 909
Havit TW988 Lite TWS Wireless Kulaklık - 2 Mikrofonlu, 30 Saat Pil

Satıcı: LUCKY TREND

1.472,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1472.00
Havit TW988 Lite TWS Wireless Kulaklık - 2 Mikrofonlu, 30 Saat Pil

Satıcı: LUCKY TREND

1.520,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 1520.00

Havit Life 04T Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Havit Life 04T Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
5.5 saat
Şarj Tipi:

Havit Life 04T Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 5.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 30 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 30 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Havit Life 04T Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.