5.0 (1 oy) / 13 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:

Havit TW970 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Havit TW970 Tws Rgb Gaming Bluetooth Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Genz Bilişim | 225 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1299.00
Havit TW970 TWS RGB Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4GHz ve Bluetooth Modu (Beyaz)

Satıcı: Genz Bilişim

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 1209
Havit TWS RGB Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4GHz ve Bluetooth Modu

Satıcı: Genz Bilişim

1.200,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1200.30
Havit TW970 TWS RGB Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4GHz ve Bluetooth Modu

Satıcı: SAYTEK TEKNOLOJİ

1.211,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 1211.53
Havit Tw970 Tws Rgb Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4Ghz Ve Bluetooth Modu - Siyah

Satıcı: Genz Bilişim

1.266,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1266.10
Havit Tw970 Tws Rgb Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4Ghz Ve Bluetooth Modu - Beyaz

Satıcı: Genz Bilişim

1.266,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1266.10
Havit TW970 RGB Bluetooth Kulak İçi Oyuncu Kulaklık beyaz

Satıcı: genzbilisim

1.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1279.00
Havit TW970 RGB Bluetooth Kulak İçi Oyuncu Kulaklık siyah

Satıcı: genzbilisim

1.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 1279.00
Havit TW970 TWS Gaming Kulaklık Siyah Ultra Düşük Gecikme ve Gürültü Önleyici Mikrofon

Satıcı: Genz Bilişim | 225 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 1299.00
Havit TW970 Tws Rgb Gaming Bluetooth Kulaklık-Siyah

Satıcı: Genz Bilişim

1.319,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 1319.12
Havit TW970 TWS RGB Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4GHz ve Bluetooth Modu

Satıcı: Genz Bilişim

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1329.00
Havit TW970 TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Genz Bilişim

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 1329.00
Havit TWS RGB Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4GHz ve Bluetooth Modu

Satıcı: Genz Bilişim

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1349.00
Havit TW970 Tws Rgb Gaming Bluetooth Kulaklık-Beyaz

Satıcı: Genz Bilişim

1.319,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

14 1329.12
Havit TW970 TWS RGB Gaming Bluetooth Kulaklık - 2.4GHz ve Bluetooth Modu

Satıcı: Genz Bilişim

1.439,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 1439.04

Havit TW970 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Havit TW970 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:

Havit TW970 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Diğer Kablosuz Türü USB-C Alıcı
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Gecikme Süresi 18 ms
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Batarya (Şarj Kutusu) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Havit TW970 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (13 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ceyss s* Profil Resmi

3 yorum

ceyss s* PUBG de ses gecikmesi nasıl çok gecikme var mı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 ay önce
uye_176505552997 Profil Resmi

1 yorum

uye_176505552997 Ses sanki kısık geliyor gibi bilen var mı neden kısık
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
DAYI Profil Resmi

27 yorum

DAYI Ne zaman gelir yeni üretim bilen yetkili bilgilendirebilir mi?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Deniz Profil Resmi

4 yorum

Deniz Epey sarj mah 400
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
8 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Deniz Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 8 ay önce
Arda Profil Resmi

2 yorum

Arda selamlar bu kulaklığı almayın pc ye typc taktığımda internette bir sorun oluşuyor ve oyundan atıyor veya lobiye atıyor ama typc çıkartıp bluetooth tan bağlanırsan ara sıra ses gidip gelme seste boğuklaşma oluyor ve ses gecikmeside var telefonda biir sıkıntısını görmedim pc için alacaklar varsa almayın ama telefon için alınabilir kulaklığın ses kalitesi güzel ve son olarak kendi uygulamasında bu kulaklık görünmüyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (3) Yanıtla
1 yıl önce
Özcan Ş******** Profil Resmi

151 yorum

Özcan Ş******** @Arda interneti 5ghz olana bağla
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Memut Profil Resmi

18 yorum

Memut @Arda dostum uydurma ben bunu 1 yıl kadar bi süredir kulanıyorum sorun yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
ceyss s* Profil Resmi

3 yorum

ceyss s* @Memut fps oyunlarında pubg gibi ses gecikmesi yapıyormu
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
hakan t***** Profil Resmi

80 yorum

hakan t***** Typc ile bağlantı yapınca, fps oyunlarda seste geçikme olmuyorsa süper, deneyen yazarsa iyi olur
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Memut Profil Resmi

18 yorum

Memut @hakan t***** dostum merak ettiğin bişi varsa tekarar yorum olarak atıcam bakabilirsin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 11 ay önce
uye_176258749545 Profil Resmi

1 yorum

uye_176258749545 @Memut kral rgbsi kapaniyormu telefona takarsak gecikmesi nasil
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Memut Profil Resmi

18 yorum

Memut gerçekten güzel bi kulaklık ses kalitesi mikrofon kalitesi herşeyi iyi
Faydalı (3) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.