Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Haylou X1 2023 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Alüminyum Kasa Enc Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye garantili)

Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya

2.195,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2195.60
Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Alüminyum Kasa Enc Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Akdoganhediyelikesya

2.245,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2245.50
Hallow Haylou X1 2023 TWS Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık gumus

Satıcı: ZEYBİLİŞİM

2.266,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 2266.79
Haylou X1 2023 Gümüş TWS Bluetooth 5.3 Aliminyum Kasa ENC Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye Garantili)

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.335,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 2335.50
Hallow Haylou X1 2023 TWS Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık gumus

Satıcı: akdoganhediyelikesya

2.341,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2341.65
Haylou X1 2023 Gümüş Tws Bluetooth 5.3 Enc Kablosuz Kulaklık

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

2.387,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 2387.40
Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Enc Kablosuz Kulaklık

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

2.387,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2387.40
Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Alüminyum Kasa Enc Kablosuz Kulaklık - Gümüş

Satıcı: akdoganhediyelikesya | 480 yorum

2.495,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

8 2495.00

Haylou X1 2023 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Haylou X1 2023 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Kullanım Süresi (Genel):
5.5 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Haylou X1 2023 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 5.5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 24 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 90 dk
• Batarya (Kulaklık) 35 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Haylou X1 2023 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.