Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Haylou X1 Neo Beyaz Tws Bluetooth 5.3 20S Pil Ömrü Dokunmatik Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye Garantili)
Satıcı: BAYKUŞ POSTASI | 137 yorum
1.790,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 1790.00
Haylou X1 Neo TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: Akdoğan Hediyelik Eşya
1.755,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
2 1755.60
Haylou X1 Neo Siyah Tws Bluetooth 5.3 20S Pil Ömrü Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye Garantili)
Satıcı: Akdoganhediyelikesya
1.795,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 1795.50
Haylou X1 Neo TWS Siyah Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA
1.927,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 1927.40
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER