Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.4
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

HiFuture Sonicair Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık (Gold)

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 1409
HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık (Yeşil)

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1409
Hifuture Sonicaır Kablosuz Bluetooth 5.4 Ipx5 Enc 4 Mikrofonlu Tws Kulak İçi Kulaklık - Siyah

Satıcı: ModaCepte

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 1529.10
Sonicaır Kablosuz Bluetooth 5.4 Ipx5 Su Geçirmez Enc 4 Mikrofonlu Tws Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 1529.10
HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık - Siyah

Satıcı: ModaCepte

1.563,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 1563.08
HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık Beyaz

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.563,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 1563.08
HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ

1.614,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1614.05
HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: ModaCepte

1.614,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1614.05
HiFuture SonicAIR Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık (Beyaz)

Satıcı: Enkar Teknoloji

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 1709
Hifuture Sonicaır Kablosuz Bluetooth 5.4 Ipx5 Su Geçirmez Enc 4 Mikrofonlu Tws Kulak Içi Kulaklık Siyah

Satıcı: Enkar Teknoloji | 2 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 1699.00
Hifuture Sonicaır Kablosuz Bluetooth 5.4 Ipx5 Su Geçirmez Enc 4 Mikrofonlu Tws Kulak Içi Kulaklık Yeşil

Satıcı: Enkar Teknoloji | 2 yorum

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1699.00
HiFuture Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık Gold

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ - AKSA GSM

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 1699.00
HiFuture Kablosuz Bluetooth 5.4 IPX5 Su Geçirmez ENC 4 Mikrofonlu TWS Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: ENKAR TEKNOLOJİ - AKSA GSM

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 1699.00

HiFuture Sonicair Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

HiFuture Sonicair Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.4
Var
Kullanım Süresi (Genel):
6 saat
Şarj Tipi:

HiFuture Sonicair Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.4
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 6 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 35 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Hızlı Şarj Yok

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

HiFuture Sonicair Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.