Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Hoco EQ16 Shine Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Hoco. EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Özellikli Bluetooth 5.3 Kablosuz TWS Airpods Kulaklık - Mor

Satıcı: Fuchsia Elektronik

1.349,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 1359.9
Hoco. EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Özellikli Bluetooth 5.3 Kablosuz TWS Airpods Kulaklık - Kırmızı

Satıcı: Fuchsia Elektronik

1.349,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 1359.9
Hoco Dijital Göstergeli EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Bluetooth 5.3 Kablosuz TWS Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Aradığım İletişim & Aksesuar

1.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1699.90
hoco. Dijital Göstergeli EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Bluetooth 5.3 Kablosuz TWS Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Fuchsia

2.031,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2031.01
Hoco. EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Özellikli Bluetooth 5.3 Kablosuz TWS Airpods Kulaklık - Mor

Satıcı: Fuchsia

2.049,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2049.03
Hoco. EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Özellikli Bluetooth 5.3 Kablosuz TWS Airpods Kulaklık - Kırmızı

Satıcı: Fuchsia

2.049,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 2049.03
Hoco Dijital Göstergeli EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Bluetooth 5.3 Kablosuz Tws Kulakiçi Kulaklık - Kırmızı

Satıcı: Fuchsia

2.516,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2516.34
Hoco. EQ16 Aktif Gürültü Engelleyici Özellikli Bluetooth 5.3 Kablosuz Tws Airpods Kulaklık - Mor

Satıcı: Fuchsia

2.516,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2516.34

Hoco EQ16 Shine Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Hoco EQ16 Shine Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
160 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Hoco EQ16 Shine Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP HSP
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 160 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 60 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 40 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 320 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Hoco EQ16 Shine Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.