Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat

Hoco EQ2 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Hoco EQ2 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık PEMBE

Satıcı: Akıllıphone

391,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 391.82
Hoco Eq2 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: Akıllıphone

408,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 408.59
Hoco EQ2 5.3 Bluetooth Kablosuz Kulakiçi Kulaklık siyah

Satıcı: Akilliphone

447,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 447.20
Hoco Eq2 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık - Beyaz

Satıcı: Akıllıphone | 6 yorum

477,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 477.14
Hoco Eq2 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık - Pembe

Satıcı: Akıllıphone | 6 yorum

477,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 477.14
HOCO EQ2 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık (Pembe)

Satıcı: AKILLI PHONE

429,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 439.43
HOCO EQ2 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık (Siyah)

Satıcı: AKILLI PHONE

429,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 439.43
Hoco EQ2 5.3 Bluetooth Kablosuz Kulakiçi Kulaklık beyaz

Satıcı: Akilliphone

492,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 492.22
HOCO EQ2 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775)

Satıcı: KALE DİJİTAL PAZARLAMA

977,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 977.67
Hoco Eq2 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

1.078,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 1078.10
Hoco Eq2 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775)

Satıcı: Orvellam

1.111,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1111.40
HOCO EQ2 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775) - RZMAPP4794-5292

Satıcı: TeknoKapsül

1.236,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 1236.98

Hoco EQ2 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Hoco EQ2 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
7 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
180 saat
Şarj Tipi:

Hoco EQ2 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 180 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Hoco EQ2 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sebuhi i******** Profil Resmi

17 yorum

Sebuhi i******** Ben kullanıyorum beklediğimden daha iyi her konuda
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.