Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:

Hoco EQ3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Hoco EQ3 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık MOR

Satıcı: Akıllıphone

432,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 432.08
HOCO EQ3 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık (Krem)

Satıcı: AKILLI PHONE

460,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 470.29
HOCO EQ3 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık (Mor)

Satıcı: AKILLI PHONE

460,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 470.29
Hoco Eq3 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık - Mor

Satıcı: Akıllıphone | 2 yorum

657,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 657.14
Hoco Eq3 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık - Krem

Satıcı: Akıllıphone | 2 yorum

657,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 657.14
Hoco Eq3 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık

Satıcı: sepetegelsin

829,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 829.50
Hoco EQ3 Kablosuz Kulaklık Smart True Wireless Bluetooth Kulaklık Bej

Satıcı: sepetegelsin

896,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 906.8
Hoco Eq3 Tws Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775)

Satıcı: Aletools Marketing

986,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 986.50
HOCO EQ3 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775) - RZMAPP5788-5258

Satıcı: TeknoKapsül

1.117,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 1117.38
HOCO EQ3 TWS Kablosuz Bluetooth 5.3 Kulakiçi Kulaklık-(5775) - RZMAPP5788-5258

Satıcı: TeknoKapsül

1.117,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1117.38

Hoco EQ3 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Hoco EQ3 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
7 saat

Hoco EQ3 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Batarya (Şarj Kutusu) 300 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Hoco EQ3 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.