Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hoco EW28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming TWS Bluetooth Kulaklık (Sarı) Satıcı: AKILLI PHONE | 1 yorum
586,70 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 596.7
Hoco EW28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming Tws Bluetooth Kulaklık - Sarı
Satıcı: Akıllıphone | 3 yorum
818,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 818.67
Hoco EW28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming Tws Bluetooth KULAKLIK-(5775) - KR0025-5OT2I2 - Sarı
Satıcı: mirkitap
1.246,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 1246.66
Hoco Ew28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming Tws Bluetooth Kulaklık-(5775)
Satıcı: Aletools Marketing
1.271,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 1271.70
Hoco EW28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming TWS Bluetooth Kulaklık-(5775) - RZMAPP9813-1761 Satıcı: TeknoKapsül
1.536,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 1536.00
Hoco Ew28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Tws Bluetooth Kulaklık-(5775)
Satıcı: SHC42
1.684,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 1684.90
Hoco EW28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming TWS Bluetooth Kulaklık-(5775) - MRK9813-1761 Satıcı: Merka GSM
2.329,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 2329.45
Hoco EW28 Bluetooth 5.3 Magic True Wireless Gaming TWS Bluetooth Kulaklık-(5775) Satıcı: MARSİLYAN
2.561,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 2561.71
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER