Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Honor Earbuds X10 Lite Kablosuz Kulaklık
Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 1299.00
HONOR Earbuds x10 Lite Kablosuz Kulaklık Satıcı: Honor Türkiye
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
2 1309
Honor Earbuds X10 Lite Kablosuz Kulaklık
Satıcı: Teknosa | 4 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
3 1299.00
Honor Earbuds X10 Lite TWS ANC Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Beyaz
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
4 1299.00
HONOR Earbuds x10 Lite Kablosuz Kulaklık Satıcı: Honor Türkiye
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 1299.00
Honor RRC9HNP0003 Earbuds X10 Lite Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz Satıcı: teknosa
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 1299.00
Honor Earbuds X10 Lite Bluetooth Kulak İçi Beyaz Kulaklık Satıcı: Teknosa
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
7 1299.00
Honor Earbuds x10 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: HONOR Türkiye
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
8 1299.00
HONOR Earbuds x10 Lite Kablosuz Kulaklık Satıcı: MediaMarkt
1.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
9 1300.00
Honor RRC9HNP0003 Earbuds X10 Lite Bluetooth 5.3 Kulak İçi Kulaklık beyaz Satıcı: mediamarkt
1.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
10 1300.00
Honor Earbuds X10 Lite Bluetooth Kulak İçi Beyaz Kulaklık
1.299,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
11 1309
Honor Earbuds x10 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
12 1399.00
Honor Earbuds x10 Lite Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Satıcı: incehesap
1.553,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
13 1553.88
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER