4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

HP DHE-8006 Kablolu Kulaklık Fiyatları

HP DHE-8006 Siyah Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Segment Store | 4 yorum

830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 830.00
HP DHE-8006 Kablolu Mikrofonlu USB 7.1 RBG Siyah Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

2 909
Hp DHE-8006 Mikrofonlu Ses Kontrollü Gaming USB Siyah Başüstü Kulaklık

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

920,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 920.53
Hp Dhe-8006 Kablolu Mikrofonlu Usb 7.1 Rbg Siyah Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: vizyonbilgisayar

929,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 929.07
HP DHE-8006 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: Smallman

970,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 970.06
Hp Dhe-8006 Siyah Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

994,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 994.90
HP DHE-8006 7.1 Siyah Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.005,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1005.03
HP DHE-8006 7.1 Siyah Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

1.031,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 1031.61
HP DHE-8006 Siyah Gaming Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallmantr

1.127,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 1137.08
Hp DHE-8006 Mikrofonlu Ses Kontrollü Gaming USB Siyah Başüstü Kulaklık

Satıcı: Smallman

1.151,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 1151.39
Hp Dhe-8006 Mikrofonlu Ses Kontrollü Gaming Usb Siyah Başüstü Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

1.154,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 1154.20
Hp DHE-8006 Mikrofonlu Ses Kontrollü Gaming USB Siyah Başüstü Kulaklık

Satıcı: Metin ticaret78 | 1 yorum

1.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1180.00
HP Dhe-8006 Mikrofonlu Ses Kontrollü Usb Siyah Başüstü Kulaklık

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.508,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 1508.92
HP DHE-8006 Mikrofonlu Ses Kontrollü Gaming USB Siyah Başüstü Kulaklık

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

1.788,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1788.44

HP DHE-8006 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

HP DHE-8006 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

HP DHE-8006 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

HP DHE-8006 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

HP DHE-8006 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.