3.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

HP DHE-8009 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Hp DHE-8009 Headset Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: TEKNO FGY | 27 yorum

369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 369.00
Hp Dhe-8009 Mikrofonlu 3.5Mm Jack Siyah Ses Kontrollü Kulaklık

Satıcı: Patygoteknoloji

439,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 439.50
Hp Dhe-8009 Mikrofonlu 3.5Mm Jack Siyah Ses Kontrollü Kulaklık

Satıcı: Smallman

445,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 445.80
HP DHE-8009 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: Smallman | 1 yorum

446,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 446.40
HP DHE-8009 Siyah Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: SMALLMAN

491,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 491.50
HP DHE-8009 Siyah Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: Smallman

506,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 506.70
HP DHE-8009 Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: onmarktr

533,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 533.56
HP Mikrofonlu Kulaklık Siyah Dhe-8009

Satıcı: pazareyle

623,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 623.80
HP DHE-8009 Mikrofonlu 3.5mm Jack Siyah Ses Kontrollü Kulaklık

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

660,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 660.76
HP DHE-8009 Siyah Mikrofonlu Kulaklık

Satıcı: TEKNOMEDA

726,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 726.90
Hp DHE-8009, 3,5mm Jac, Çağrı Merkezi, Ofis, Toplantı, Konuşmacı Tipi, Microfonlu Kulaklık

Satıcı: Core Bilgisayar

959,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 959.25

HP DHE-8009 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

HP DHE-8009 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

HP DHE-8009 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

HP DHE-8009 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.