3.6 (1 oy) / Yorum Yaz
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

HP DHE-8010 Kablolu Kulaklık Fiyatları

HP DHE-8010UM RGB Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Neobayt

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 559
Hp Dhe-8010um Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık siyah

Satıcı: HızlıTeknoloji

519,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 519.87
Hp Dhe-8010um Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı siyah

Satıcı: HızlıTeknoloji

519,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 519.87
Hp Dhe-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Hızlı Teknoloji

519,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 519.90
Hp Dhe-8010Um Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık

Satıcı: Hızlı Teknoloji

519,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 519.90
HP DHE-8010UM Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık

Satıcı: Hızlı Teknoloji

542,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 542.23
HP DHE-8010UM Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık

Satıcı: Hızlı Teknoloji

542,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 542.23
Hp DHE-8010UM Kablolu Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık RGB Aydınlatma Özelliği ile Siyah

Satıcı: HIZLITEKNOLOJİ | 11 yorum

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 559.00
Hp DHE-8010UM Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: HIZLITEKNOLOJİ

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 559.00
HP DHE-8010UM Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık

Satıcı: Teknoloji Bayi

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 559.00
HP DHE-8010UM Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık

Satıcı: HızlıTeknoloji

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 559.00
HP Dhe-8010 Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Oyuncu Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: BODRUM ATLAS ELEKTRONİK

657,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 657.06
HP DHE-8010UM KULAK ÜSTÜ LED MİKROFONLU OYUNCU KULAKLIĞI

Satıcı: Think24

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 799.00

HP DHE-8010 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

HP DHE-8010 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

HP DHE-8010 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

HP DHE-8010 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.