Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

HP DHH-1206 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Hp Dhh-1206-Wt-W Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

751,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 751.40
Hp Dhh-1206-Wt Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

751,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 751.40
HP DHH-1206-WT Kablolu Katlanabilir Kulaklık beyaz

Satıcı: WBTEKNOLOJİ

836,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 836.07
Hp Dhh-1206-wt-w Kulak Üstü Kablolu Kulaklık cok-renkli

Satıcı: ontechbilisim

843,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 843.79
HP DHH-1206-WT Kablolu Katlanabilir Kulaklık

Satıcı: Think24

872,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 872.03
Hp Dhh-1206-wt-w Kulak Üstü Kablolu Kulaklık

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

881,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 881.58
HP DHH-1206-WT Kablolu Katlanabilir Kulaklık

Satıcı: WB Technologies | 9 yorum

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 899.00
HP Hewlett-Packard, Gaming, Oyuncu Kulaklığı, DHH-1206, Kablolu, Mikrofonlu, Kulak Üstü, Ps 4-5, Xbox - Beyaz - Siyah

Satıcı: mikrobilgisayarpaz

910,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 910.20
HP DHH-1206-WT-W KULAK ÜSTÜ KABLOLU KULAKLIK

Satıcı: MAESKO

946,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 946.35
HP DHH-1206 Katlanabilir 3,5mm Gaming Mikrofonlu Oyuncu Kulaklık Ps 4-5 / Xbox / Pc

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.235,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 1235.40

HP DHH-1206 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

HP DHH-1206 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

HP DHH-1206 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

HP DHH-1206 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.