4.8 (3 oy) / 6 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Huawei FreeArc Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

HUAWEI FreeArc Siyah, Harekete Konfor Kat, Dinamik Bas Algoritması, 1 Yıl Kayıp Kulaklık Desteği 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 4499.00
HUAWEI FreeArc Gri, Harekete Konfor Kat, Dinamik Bas Algoritması, 1 Yıl Kayıp Kulaklık Desteği 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 4499.00
HUAWEI FreeArc Yeşil, Harekete Konfor Kat, Dinamik Bas Algoritması, 1 Yıl Kayıp Kulaklık Desteği 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 4499.00
Huawei Free Arc Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 4499.00
Huawei Free Arc Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Yeşil 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 4499.00
Huawei FreeArc Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Siyah

2 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 4499.00
Huawei Free Arc Kablosuz Kulak İçi Kulaklık yesil

Satıcı: Arcell

4.536,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 4536.17
Huawei Free Arc Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Yeşil

Satıcı: Arcell

4.599,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 4599.08
Huawei Free Arc Kablosuz Kulak İçi Kulaklık siyah

Satıcı: Arcell

4.793,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 4793.15
Huawei Freearc Tws Gri Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Satıcı: EnSonu

4.875,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 4875.08
Huawei FreeArc Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Gri

Satıcı: EnSonu | 194 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 5299.00
Huawei FreeArc Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Yeşil

Satıcı: Arlı Teknoloji | 194 yorum

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 5499.00
Huawei FreeArc Yeşil Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Nethouse

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 5499.00
Huawei FreeArc Gri Bluetooth Kulaklık 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

14 5499.00
Huawei FreeArc Yeşil Bluetooth Kulaklık 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 5499.00
Huawei Freearc, Yeşil

Satıcı: ylmzhome

11.973,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

16 11973.40
Huawei Freearc Kablosuz Kulakiçi Kulaklık - Gri

Satıcı: ylmzhome

14.038,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

17 14038.70

Huawei FreeArc Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Huawei FreeArc Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

Huawei FreeArc Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Özellikleri AAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kullanım Mesafesi 400 m
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 5 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 28 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 40 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa
• Batarya (Kulaklık) 55 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 510 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Huawei FreeArc Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (6 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Feyyaz B**** I*** Profil Resmi

56 yorum

Feyyaz B**** I*** Huawei Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Feyyaz B**** I*** Profil Resmi

56 yorum

Feyyaz B**** I*** İhtiyacı olan için iyi cihaz. Benim kulak kılı müsaade etmiyor diğer modellere. Bunu alalı unutuyorum kulağımda nadiren elle oynatıyorum kuşak çeperimde kaşıntı oluyor diye ama minimal seviyede; ses güzel basları iyi. Çekim mesafesi 400 ü denemedim ama 20 mt gördü kapalı odada. Telefon konuşma sesleri çok iyi diyor karşı taraftakiler. Bana kancalı avantaj kulağımın içinde olmadığı için bu lama yapmıyor dış sesleri duyduğum için toplantılarda bile çıkarmıyorum. Ama yok ben castıra castıra isterim dersen diğer modelleri al bu kulak salyangozunu mahvet Resim Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Ömer a*** H******** Profil Resmi

3 yorum

Ömer a*** H******** Uygulama desteği varmı alan biri bana dönüş yapabilir mi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Unnamed _*** Profil Resmi

220 yorum

Unnamed _*** Siparişini verdim, birkaç hafta içerisinde detaylı bir yorum ve video paylaşmayı düşünüyorum. Beni üzen şey bu kulaklık Avrupa'da kablosuz şarj desteklerken Türkiye'de satılan model desteklemiyor. Türkiye'deki içerik üreticilerinin çektiği sözde "incelemelerde" teknik hiçbir bilgi yok, bazısı yorum bile eklemiyor.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
selçuk s**** Profil Resmi

2 yorum

selçuk s**** ne kadar çok, kibirli kendini teknoloji bilirkişisi zanneden insan var bu güzel ülkemde.. yüksek mühendislik ürünü daha piyasaya çıkmadan ÇÖP diye niteleniyor... hiçbirşey üretmeyen ve hiçbir ürünü begenmeyen canım ülkemin cahil insanları
Faydalı (6) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Kağan A**** Profil Resmi

1 yorum

Kağan A**** Çöp. Bide kalkıp yine Bluetooth 5.2 koymuşlar.
Faydalı (0) Faydalı Değil (5) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.