Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
6.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

Huawei FreeBuds Pro 5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

HUAWEI FreeBuds Pro 5 Kulaklık, İş ve Ofis İçin Çift Sürücülü Yapay Zeka Gürültü Engelleme Sürükleyici Ses ve Sabit Form, Etkileyici Ses Deneyimi, Stabil Görüşmeler, IP57, 38 Saat Pil Ömrü, Beyaz

Satıcı: Nethouse

8.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 8659
Huawei Freebuds Pro 5 Beyaz

Satıcı: Nethouse

8.681,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 8681.31
Huawei Freebuds Pro 5 - Blue 55038979 (Sax-T110)

Satıcı: Nethouse

8.711,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 8711.01
HUAWEI FreeBuds Pro 5 Kulaklık, İş ve Ofis İçin Çift Sürücülü Yapay Zeka Gürültü Engelleme Sürükleyici Ses ve Sabit Form, Etkileyici Ses Deneyimi, Stabil Görüşmeler, IP57, 38 Saat Pil Ömrü, Kum Beji

Satıcı: Nethouse

8.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 8809
HUAWEI FreeBuds Pro 5 Kulaklık, İş ve Ofis İçin Çift Sürücülü Yapay Zeka Gürültü Engelleme Sürükleyici Ses ve Sabit Form, Etkileyici Ses Deneyimi, Stabil Görüşmeler, IP57, 38 Saat Pil Ömrü, Mavi

Satıcı: Nethouse

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 9009
HUAWEI Freebuds Pro 5 Beyaz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Çift Sürücülü Yapay Zeka Gürültü Engelleme

Satıcı: Hepsiburada | 126 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 8999.00
HUAWEI Freebuds Pro 5 Kum Beji TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Çift Sürücülü Yapay Zeka Gürültü Engelleme

Satıcı: Hepsiburada | 126 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 8999.00
Huawei Freebuds Pro 5 Beyaz TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık, Çift Sürücülü Yapay Zeka Gürültü Engelleme

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8999.00
Huawei FreeBuds Pro 5 – Kum Beji

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8999.00
Huawei Freebuds Pro 5 Bluetooth 5.2 Kulak İçi Kulaklık beyaz

Satıcı: Nethouse

9.151,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 9151.12
Huawei Freebus Pro 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Gri 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 9199.00
Huawei Freebus Pro 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Kum Beji 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 9199.00
HUAWEI Freebuds Pro 5 Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Gri

1 yorum

9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 9199.00
HUAWEI Freebuds Pro 5 Bluetooth Kablosuz Kulak İçi Kulaklık - Beyaz 9.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 9199.00
HUAWEI Freebus Pro 5 Bluetooth 6.0 Kulak İçi Kulaklık gri-siyah

Satıcı: mediamarkt

9.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

15 9200.00
Huawei FreeBuds Pro 5 Beyaz 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

16 9299.00
Huawei FreeBuds Pro 5 Kum Beji 9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

17 9299.00
Huawei Freebuds Pro 5 Gri

Satıcı: 4B İletişim

9.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 9439.00
Huawei Freebuds Pro 5 Gri

Satıcı: 4B İletişim

9.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 9519.00
HUAWEI FreeBuds Pro 5 Gri, Ulltra Sürükleyici Ses 9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 9699.00
HUAWEI FreeBuds Pro 5 Mavi, Ulltra Sürükleyici Ses 9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 9699.00
HUAWEI FreeBuds Pro 5 Kum Beji, Ulltra Sürükleyici Ses 9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 9699.00
Huawei FreeBuds Pro 5 Mavi

Satıcı: Teknosa

9.799,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

23 9799.02
HUAWEI Freebus Pro 5 Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Kum Beji

Satıcı: Nethouse

10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

24 10399.00
FreeBuds Pro 5 Beyaz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 10.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

25 10409

Huawei FreeBuds Pro 5 Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Huawei FreeBuds Pro 5 Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
6.0
Var
Kullanım Süresi (Genel):
9 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
10 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Huawei FreeBuds Pro 5 Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 6.0
• Bluetooth Profili HFP A2DP AVRCP
• Bluetooth Özellikleri AAC L2HC 4.0 LDAC SBC
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Aktarım Hızı 2.3 Mbps
• Kullanım Mesafesi 10 m
• Kullanım Süresi (Genel) 9 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 38 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Yoğun) 18 saat
• Şarj Tipi Kablosuz Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 40 dk
• Şarj Süresi (Kutu) 60 dk
• Hızlı Şarj Var
• Batarya (Kulaklık) 60 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 537 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Huawei FreeBuds Pro 5 Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (13 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

GECE Ş***** Profil Resmi

4 yorum

GECE Ş***** Xiaomi buds 5 pro mu bumu hangisi arkadaşlar

JBL tour 3 pro da kafamı karıştırıyor

Arkadaşlar sizce hangisi

Daha önce Jabra 75t kullanıyordum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
uye_177670374343 Profil Resmi

1 yorum

uye_177670374343 @GECE Ş***** xioami buds 5 pro kullandım memnunum harman audio destekli Huawei pro 5 biraz daha anc performansi iddialı deniyor tercih senin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Kral deniz. Profil Resmi

522 yorum

Kral deniz. Bunlarda kendini iyice Apple sanmaya başladı ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (11) Yanıtla
2 ay önce
slaeyss Profil Resmi

2 yorum

slaeyss @Kral deniz. bunlar da ayri yazilir once bi turkce ogren kral deniz ? adamlar cift suruculu hi res audio destekli ldac codec ile kayipsiz ses veriyor senin o taptigin applein kulakliklarinda hala dogru duzgun kayipsiz ses destegi bile yok ? sen git siradan tek suruculu plastige ustunde elma var diye dunyanin parasini bayil ? aktif gurultu engellemede huawei kac db engelliyor haberin bile yoktur ? adamlar applei donunda sallar teknoloji cahili olma bu kadar ac biraz donanim oku hadi simdi aglayarak o cok sevdigin elmanla cizirti dinlemeye devam et ? Devamını Oku
Faydalı (4) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 2 ay önce
Eren Profil Resmi

42 yorum

Eren @slaeyss Yardı
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 2 ay önce
slaeyss Profil Resmi

2 yorum

slaeyss @Eren yaracak tabii siz apple fanboylular verecek cevapları kalmayınca iki kelime edersiniz anca ?
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
uye_176210873568 Profil Resmi

2 yorum

uye_176210873568 Alınır mı
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
3 ay önce
Ali Murat Profil Resmi

26 yorum

Ali Murat @uye_176210873568 telefon markan ne
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Tolere Profil Resmi

40 yorum

Tolere @Ali Murat poco x6 pro için alınır mı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
uye_177303475674 Profil Resmi

1 yorum

uye_177303475674 @uye_176210873568
komple ürün olarak çok iyi. fiyat erken sipariş ile 8600₺. rakiplerine göre fiyat başarılı
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.