Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
7 saat

HyperX Cirro Buds Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

HyperX Cirro Buds Pro TWS ANC Mavi Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

759,24 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 769.24
HyperX Cirro Buds Pro TWS ANC Bej Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

948,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 958.99
Hyperx Cirro Buds Pro Tws Anc Mavi Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

949,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 949.10
Hyperx Cirro Buds Pro Tws Anc Bej Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

968,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 968.10
HYPERX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: KARAHAN STORE

1.089,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 1089.46
HyperX Cirro Buds Pro TWS Mavi Tomurcukları

Satıcı: ABAKÜS TEKNOLOJİ

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

6 1209
HyperX Cirro Buds Pro TWS Siyah Tomurcukları

Satıcı: ABAKÜS TEKNOLOJİ

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 sn önce

7 1209
HyperX Cirro Buds Pro TWS Tan Tomurcukları

Satıcı: ABAKÜS TEKNOLOJİ

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 1209
HyperX Cirro Buds Pro TWS Siyah Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 727A5AA

Satıcı: AbaküsTeknoloji | 3 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 1199.00
Hyperx Cirro Buds Pro Tws Tan Buds

Satıcı: AbaküsTeknoloji | 1 yorum

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 1199.00
Hyperx Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık mavi

Satıcı: abakusbilgitek

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 1199.00
HYPERX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Ten Rengi

Satıcı: Abaküs Teknoloji

1.262,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 1262.11
HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Satıcı: SUPERMALL ELEKTRONİK

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 1299.00
Hyperx Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık mavi

Satıcı: fakotekteknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

14 1999.00
Hyperx Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah 2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 2899.00
HyperX Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah

Satıcı: MediaMarkt

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 2900.00
Hyperx Cirro Buds Pro True Wireless Earbuds Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Mavi 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 2999.00

HyperX Cirro Buds Pro Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

HyperX Cirro Buds Pro Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
7 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:

HyperX Cirro Buds Pro Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.2
• Bluetooth Özellikleri SBC
• Çoklu Bağlantı Yok
• Gecikme Süresi 90 ms
• Kullanım Süresi (Genel) 7 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 35 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu
• Şarj Süresi 40 dk
• Hızlı Şarj Var

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 727A5AA 727A6AA 727A7AA

HyperX Cirro Buds Pro Tam Kablosuz Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

HyperX Cirro Buds Pro Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.