Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
10 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Kablolu Kulaklık Fiyatları

HyperX Cloud Stinger 2 Core Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı 6H9B6AA

Satıcı: Kegames | 2 yorum

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 2149.00
HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation 6H9B6AA Siyah Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Satıcı: Pandora Ticaret

2.124,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2124.30
HyperX Cloud Stinger 2 Core Kablolu Siyah Oyuncu Kulaklığı 6H9B6AA

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

2.475,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 2475.41
Hyperx Stinger 2 Core Ps Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah siyah

Satıcı: mediamarkt

2.498,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 2498.50
HYPERX Stinger 2 Core PS Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

2.577,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2577.40
Hyperx Stinger 2 Core PS Kulak Üstü Gaming Kulaklık Siyah 2.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 2629.00
HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Oyun Kulaklığı

Satıcı: MediaMarkt

2.630,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2630.00
HYPERX Cloud Stinger 2 Core Oyuncu Kulaklığı PS Beyaz

Satıcı: Hyrox Bilişim

2.773,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 2773.23
Hyperx Cloud Stinger 2 Core Oyuncu Kulaklığı Ps Beyaz beyaz

Satıcı: ERENPAZARLAMA

2.789,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 2789.07

HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
10 Hz

HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 6H9B5AA 6H9B6AA

HyperX Cloud Stinger 2 Core PlayStation Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.