Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Hytech HY-K19 Reminor 3.5mm Kulaküstü Kulaklık Kırmızı
Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum
369,40 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 379.4
Hytech HY-K19 Reminor Harici Kablolu Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: Turgut Ticaret
399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 399.00
Hytech HY-K19 REMINOR Siyah 3,5mm Harici Kablolu PC&Telefon Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: BY Bricks
417,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 417.09
Hytech HY-K19 Reminor 3.5mm Kulaküstü Kulaklık Mavi
Satıcı: Hepsiburada | 16 yorum
369,40 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 379.4
Hytech Siyah Reminor 3.5 mm Harici Kablolu Pc&Telefon Mikrofonlu Kulaklık Hy-k19 Satıcı: Turgut-Ticaret
420,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 420.00
Hytech HY-K19 REMINOR Mavi 3,5mm Harici Kablolu PC&Telefon Mikrofonlu Kulaklık Satıcı: SMALLMAN
501,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 501.96
Hytech Hy-K19 Reminor Mikrofonlu Stereo Gürültü Önleyicili Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık Satıcı: Smallman
545,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
7 545.61
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER