Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Hytech HY-XK22 Kablolu Kulaklık Fiyatları

Hytech Jolly Kırmızı Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Hy-xk22

Satıcı: Elektro Sepeti

104,31 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 114.31
HYTECH HY-XK22 KIRMIZI MİKROFONLU KULAKİÇİ KULAKLIK

Satıcı: Elektro Sepeti

149,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 159.9
HYTECH HY-XK22 MAVİ MİKROFONLU KULAKİÇİ KULAKLIK

Satıcı: Elektro Sepeti

149,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 159.9
Hytech Jolly HY-XK22 Mikrofonlu Kulaklık Kırmızı

Satıcı: Elektro Sepeti

112,49 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 122.49
Hytech Jolly HY-XK22 Mikrofonlu Kulaklık Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

112,49 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 122.49
Hytech Jolly Siyah Mikrofonlu Kulak Içi Kulaklık Hy-xk22

Satıcı: Elektro Sepeti

104,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 114.31
HYTECH HY-XK22 YEŞİL MİKROFONLU KULAKİÇİ KULAKLIK

Satıcı: Elektro Sepeti

199,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 209.9
Hytech HYXK22 Mobil Telefon Uyumlu Kulak Içi Mikrofonlu Kulakl? Siyah

Satıcı: Elektro Sepeti

150,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 160
Hytech HYXK22 Mobil Telefon Uyumlu Kulak Içi Mikrofonlu Kulakl? Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

150,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 160
Kulaklık Mikrofonlu Hytech Hy-Xk22 Kırmızı

Satıcı: hesaplifiyat

134,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 144.9
Kulaklık Mikrofonlu Hytech Hy-Xk22 Beyaz

Satıcı: hesaplifiyat

134,90 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 144.9

Hytech HY-XK22 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Hytech HY-XK22 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Hytech HY-XK22 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Hytech HY-XK22 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

Hytech HY-XK22 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.