Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Inca IBK-503 Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Inca IBK-503B 5.3 Wireless Bluetooth Kulaklık 400MAH

Satıcı: Smallman

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 650.00
Inca IBK-503B Kablosuz 5.3 Bluetooth Hafıza Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık Beyaz 12 Saat pil ömrü 400Mah dahili Pil Arama Yanıtlama/Aramayı Sonlandırma/Ses Kontrolü/Duraklatma/Başlatma

Satıcı: Amazon.com.tr

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 609
Inca IBK-503B Bluetooth 5.3 Oyuncu Kulaklığı bej

Satıcı: Smallman

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 599.00
Inca IBK-503B Bluetooth 5.3 Oyuncu Kulaklığı bej

Satıcı: onmarktr

742,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 742.71
Inca Ibk-503B 5.3 Wireless Bluetooth Kulaklık 400Mah

Satıcı: Smallman

756,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 756.90
Inca İbk-503B 5.3 Wireless Bluetooth Kulaklık 400Mah Beyaz

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

778,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 778.60
Inca İbk-503B 5.3 Wireless Bluetooth Kulaklık 400Mah Beyaz

Satıcı: pazareyle

834,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 834.53
Inca IBK-503S Kablosuz 5.3 Bluetooth Hafıza Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık Siyah 400Mah 12 Saat pil ömrü Bluetooth, Micro SD Hafıza Kartı ve AUX modu desteği

Satıcı: Amazon.com.tr

869,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 879
Inca IBK-503S Kablosuz 5.3 Bluetooth Hafıza Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık Siyah

Satıcı: İNTİ BİLİŞİM | 17 yorum

872,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 872.99
Inca İbk-503B 5.3 Wireless Bluetooth Kulaklık 400Mah Beyaz

Satıcı: Pazareyle

887,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 887.72
Inca Ibk-503S Kablosuz 5.3 Bluetooth Hafıza Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: inti bilişim

919,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 919.99

Inca IBK-503 Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Inca IBK-503 Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
12 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Inca IBK-503 Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Var
• Kullanım Süresi (Genel) 12 saat
• Şarj Tipi USB-C
• Şarj Süresi 180 dk
• Hızlı Şarj Yok
• Batarya (Kulaklık) 400 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Inca IBK-503 Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.