Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Bız 1500 Duo Qd Nc
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON | 5 yorum
3.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 3800.00
Jabra Bız 1500 Duo Qd Kablolu Kulaklık
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
4.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 4200.00
Jabra Bız 1500 Duo QD Çift Taraflı Kulaklık Satıcı: Dream Telekomünikasyon
4.365,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 4365.00
Jabra Bız 1500 Duo Qd Kablolu Kulaklık
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
4.464,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 4464.00
Jabra Bız 1500 Duo QD Çift Taraflı Kulaklık Satıcı: SMALLMAN
4.966,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 4966.89
Jabra Biz 1500 Quick Disconnect On-Ear Stereo Headset - Kablolu Kulaklık, Gürültü Önleyici Mikrofon ve Ses Başak Koruması, Masa Telefonları için, Siyah Satıcı: Smallmantr
5.138,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 5148.48
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ