Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Jabra BIZ 1500 Duo USB Kablolu Kulaklık Fiyatları

Jabra Bız 1500 Duo Usb Çift Taraflı Çağrı Merkezi Kulaklığı (İkinci El) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: NOTEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1395.00
Jabra BIZ 1500 USB Duo MS Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: TechBilisim

2.988,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2988.93
Jabra BIZ 1500 USB Duo MS Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: UzmanTeknoloji

3.214,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3214.08
Jabra Bız 1500 Duo Usb Çift Taraflı Kulaklık

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

3.352,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 3352.32
Jabra BIZ 1500 Duo USB MS Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: hepsivoip

3.446,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3446.00
Jabra Bız 1500 Duo USB Nc Kulaküstü Kulaklık Siyah

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON | 13 yorum

3.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 3450.00
Jabra 1559 – 0159 kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

3.456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 3466
Jabra Bız 1500 Duo USB Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

3.456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 3456.00
Jabra BIZ 1500 Duo USB MS Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Orcom Bilgi ve İletişim Teknolojileri

3.456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3456.00
Jabra BIZ 1500 Duo USB NC Çift Taraflı Kablolu USB Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

3.456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 3456.00
Jabra BIZ 1500 USB Duo MS Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Uzman Teknoloji

3.456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3456.00
JABRA BİZ 1500 DUO USB KULAKLIK

Satıcı: Uzman Teknoloji

3.456,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

12 3456.00
Jabra Bız 1500 Duo Usb Çift Taraflı Kulaklık

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

3.456,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

13 3456.21
Jabra Bız 1500 Duo Usb Kablolu Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

4.185,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 4185.00
Jabra Bız 1500 Duo Usb Çift Taraflı Kulaklık

Satıcı: Smallman

4.470,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 4470.30

Jabra BIZ 1500 Duo USB Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra BIZ 1500 Duo USB Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Yok
Var
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra BIZ 1500 Duo USB Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra BIZ 1500 Duo USB Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.