Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Bız 2400 Iı Mono Usb Ms Kulak Üstü Kulaklık (Hsc021) İkinci El Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: NOTEK TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 3999.00
Sponsorlu
Jabra Bız 2400 Iı Qd Mono Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık - Siyah
Satıcı: Uzman Teknoloji
9.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 9200.00
Jabra BIZ 2400 II QD Mono Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
9.105,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 9105.16
Jabra BIZ 2400 II QD Mono Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
9.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 9200.00
Jabra Biz 2400 II Quick Disconnect On Kulak Mono Kulaklık - Gürültü Önleyici ve Kablolu Hafif Kulaklık, HD Sesli ve Yumuşak Kafa Yastığı Masaüstü Telefonları için Satıcı: Uzman Teknoloji
9.365,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 9375.71
Jabra BIZ 2400 II QD Mono Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: AKTEL TELEFON MUSTAFA LUTFİ AKTAŞ
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 17999.00
Jabra Gn Bız 2400 II Mono Usb Nc Cc Ms 3in 1
Satıcı: akteltelefonankara1
18.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 18900.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER