Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Opsiyonel
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
50 Hz

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Fiyatları

Jabra Engage 50 Duo Usb Kulaklık

Satıcı: hepsivoip

8.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 8980.00
Jabra Engage 50 II USB A-C Duo Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

9.719,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 9719.98
Jabra Engage 50 II Usb Duo Ms Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

9.719,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 9719.98
Jabra Engage 50 II Kablolu Stereo Kulaklık Bağlantı Çağrısı Kontrolü, Gürültü Engelleyici 3 Mic Teknolojisi ve USB-A Kablosu - Zoom & Unify gibi Tüm Öncü Birleşik İletişim Platformlarıyla Çalışır - Siyah

Satıcı: Uzman Teknoloji

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 9730
Jabra Engage 50 Ii - (50 Ii Bağlantı) USB-C Ms Stereo, W129171819 (USB-C Ms Stereo)

Satıcı: Uzman Teknoloji

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 9730
Jabra Engage 50 Iı USB A-C Duo Kablolu Kulak Üstü Kulaklık - Siyah

Satıcı: Uzman Teknoloji

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 9720.00
Jabra Engage 50 II Usb-A Uc Stereo - Siyah

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 9720.00
Jabra Engage 50 Iı Usb-a Uc Stereo

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 9720.00
Jabra Engage 50 II Usb Duo Ms Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 9720.00
Jabra Engage 50 II USB A-C Duo Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

9.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 9720.00

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Stereo 8.980,00 TL
Jabra Engage 50 II Mono Kablolu Kulaklık Mono Fiyat bulunamadı

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Opsiyonel
50 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Aydınlatma Yok
• Akustik Yapı Kapalı
• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Kumanda Opsiyonel
• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 65 g

Jabra Engage 50 II Stereo Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.