Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:

Jabra Engage 65 Mono Kablosuz Kulaklık (Mono) Fiyatları

Engage 65 SE Mono kulaklık, temel, güç kaynağı, 1,5 m USB-C - USB-A kablosu, masa telefonu kablosu, hızlı başlangıç kılavuzu, garanti ve uyarı (güvenlik yaprakları)

Satıcı: Uzman Teknoloji

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 16750
Jabra Engage 65 SE Mono Kablosuz Profesyonel Kulaklık | Base Üniteli, DECT, Şarj Standlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

16.567,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 16567.63
Jabra Engage 65 Se Mono Kablosuz Profesyonel Kulaklık | Base Üniteli, Dect, Şarj Standlı - Siyah

Satıcı: Uzman Teknoloji

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 16740.00
Jabra Engage 65 SE Mono Kablosuz Profesyonel Kulaklık | Base Üniteli, DECT, Şarj Standlı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 16740.00
Jabra Engage 65 SE Mono Kablosuz Profesyonel Kulaklık | Base Üniteli, DECT, Şarj Standlı

Satıcı: Uzman Teknoloji

16.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 16740.00
Jabra Engage 65 SE Mono Kablosuz Profesyonel Kulaklık | Base Üniteli, DECT, Şarj Standlı

Satıcı: hepsivoip

17.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 17980.00
Jabra Engage 65 Mono

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

18.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18000.00
Jabra Engage 65 SE Mono Kablosuz Profesyonel Kulaklık | Base Üniteli, DECT, Şarj Standlı

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

18.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 18400.00
Jabra Engage 65 Mono - Siyah

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON | 1 yorum

20.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 20000.00
Jabra Engage 65 Mono

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

20.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 20088.00

Jabra Engage 65 Mono Kablosuz Kulaklık (Mono) Fiyat Geçmişi

Jabra Engage 65 Mono Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Engage 65 Mono Kablosuz Kulaklık (Mono) Temel Özellikleri

Yok
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
13 saat
Bekleme Süresi (En Fazla):
52 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
40 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Engage 65 Mono Kablosuz Kulaklık (Mono) Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 118 dB
• Düşük Frekans (Bas) 40 Hz
• Yüksek Frekans (Tiz) 16 kHz
• Sürücü Çapı 28 mm
• Mikrofon Var
• Konuşma Gürültü Engelleme (ENC) Var
• Mikrofon Sayısı 2 mikrofonlu
• Mikrofon Frekansı (Düşük) 100 Hz
• Mikrofon Frekansı (Yüksek) 10 kHz

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Bluetooth Yok
• Diğer Kablosuz Türü İstasyon Ünitesi
• Çoklu Bağlantı Yok
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Mesafesi 150 m
• Kullanım Süresi (Genel) 13 saat
• Bekleme Süresi (En Fazla) 52 saat
• Şarj Tipi Şarj Standı
• Şarj Süresi 90 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra Engage 65 Mono Kablosuz Kulaklık (Mono) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.