Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Yok
Hassasiyet:
Empedans:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık (Stereo) Fiyatları

Jabra Evolve 30 II Duo USB MS Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: prote

3.161,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 3161.07
Jabra Evolve 30 II Duo USB MS Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: UzmanTeknoloji

3.215,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 3215.57
Jabra Evolve 30 Duo Kulaklık

Satıcı: Prote

3.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3649.00
Jabra Evolve 30 Iı Duo USB Nc Kulaklıklı Mikrofon Çift Taraflı

Satıcı: prote | 2 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 3699.00
Jabra Evolve 30 II Duo NS – USB-C/A Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

3.772,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3772.00
Jabra Evolve 30 II Duo Ns – Usb-C/a Çağrı Merkezi Kulaklığı - Siyah

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

3.780,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 3780.00
Jabra Evolve 30 Duo Kulaklık

Satıcı: hepsivoip

3.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 3980.00
Jabra Evolve 30 II Duo NS – USB-C/A Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

4.239,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 4239.36
Jabra Evolve 30 Iı Duo Usb Nc Kulaklıklı Mikrofon Çift Taraflı

Satıcı: Smallman

4.458,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4458.50
Jabra Evolve 30 II Duo NS – USB-C/A Çağrı Merkezi Kulaklığı

Satıcı: Uzman Teknoloji

4.531,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 4531.00
Jabra Evolve 30 Iı Duo Usb Nc Kulaklıklı Mikrofon Çift Taraflı

Satıcı: OCCUSİS

4.566,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4566.00
Jabra Evolve 30 II Duo USB MS Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Smallman

4.576,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 4576.22

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık (Stereo) Fiyat Geçmişi

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık Stereo 3.161,07 TL
Jabra Evolve 30 II Mono Kablolu Kulaklık Mono Fiyat bulunamadı

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık (Stereo) Temel Özellikleri

Yok
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:
Düşük Frekans (Bas):
150 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık (Stereo) Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra Evolve 30 II Stereo Kablolu Kulaklık (Stereo) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.