Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Evolve2 30 SE USB Kablolu Kulaküstü Kulaklık siyah Satıcı: TechBilisim
4.017,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 4017.60
Jabra Evolve2 30 SE Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri
4.310,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 4310.00
Jabra Evolve2 30 Se Usb-C Stereo Kulaklık
Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 2 yorum
4.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 4320.00
Jabra Evolve2 30 Se, Usb-A, Ms Stereo - Siyah
Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri
4.320,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 4320.00
Jabra Evolve2 30 SE USB Kablolu Kulaküstü Kulaklık siyah Satıcı: TescomTelekom
4.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 4650.00
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER