Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kablo Uzunluğu:

Jabra Evolve2 30 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Fiyatları

Jabra Evolve2 30 Usb-A Duo Kulaklık - Siyah

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 3 yorum

4.017,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4017.60
Jabra Evolve2 30 Duo Usb-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: TechBilisim

4.017,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 4017.60
Jabra Evolve2 30 SE Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: hepsivoip

4.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4300.00
Jabra Evolve2 30 kulaklık seti, gürültü önleyici stereo kulaklık, Microsoft Teams sertifikalı, 2 mikrofon çağrı teknolojisi, USB-A kablosu, siyah

Satıcı: Uzman Teknoloji

4.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4330
Jabra Evolve2 30 SE Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

4.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4320.00
Jabra Evolve2 30 Usb-a Duo Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

4.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4320.00
Jabra Evolve2 30 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

4.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 4320.00
Jabra Evolve2 30 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

4.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4320.00
Jabra Evolve2 30 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

4.320,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4320.04
Jabra Evolve2 30 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

4.462,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4462.00
Jabra Evolve2 30 Duo Usb-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: TescomTelekom

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 4650.00
Jabra Evolve2 30 Usb-A Duo Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5580.00
Jabra Evolve2 30 Duo Usb-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5580.00

Jabra Evolve2 30 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra Evolve2 30 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Evolve2 30 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Evolve2 30 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra Evolve2 30 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.