Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Evolve2 40 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Fiyatları

Jabra Evolve2 40 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık siyah

Satıcı: TechBilisim

6.277,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 6277.50
Ekonomik Eşya Jabra Evolve2 40 Usb-A, Ms Stereo - Siyah

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 1 yorum

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 6750.00
Jabra Evolve2 40 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6750.00
Jabra Evolve2 40 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 6750.00
Jabra Evolve2 40 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

6.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 6750.00
Jabra Evolve2 40 Usb-A Ms Stereo Teams Kulaklık

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

7.275,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 7275.00
Jabra Evolve2 40 Usb-A Ms Duo

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

7.812,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 7812.00
Jabra Evolve2 40 Duo USB-A Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: hepsivoip

7.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 7980.00
Jabra Evolve2 40 USB Stereo Kablolu Kulaklık - Siyah

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

8.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 8000.00
Jabra Evolve2 40 MS USB-A Duo Kulaklık

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

8.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 8280.00
Jabra Evolve2 40 Usb-A Ms Stereo Teams Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

9.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 9000.00

Jabra Evolve2 40 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra Evolve2 40 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Evolve2 40 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz

Jabra Evolve2 40 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra Evolve2 40 USB-A Stereo Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.