Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Maksimum Güç:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:

Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jabra Evolve2 55 LINK380A Ms Stereo Siyah

Satıcı: Kurumsalpazar | 1 yorum

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 8699.00
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: TechBilisim

8.537,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 8537.40
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: orcombilisim

8.537,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 8537.40
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

8.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 8910.00
Jabra Evolve2 55 Duo Siyah Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

9.085,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 9085.39
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: hepsivoip

9.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 9160.00
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

9.160,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 9160.00
Jabra Evolve2 55 - Link380A Ms Stereo, W128338050 (Stereo)

Satıcı: Orcom Bilgi ve İletişim Teknolojileri

9.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 9190
Jabra Evolve2 55 Duo Siyah Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Uzman Teknoloji

9.180,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 9180.00
Jabra Evolve2 55 Duo Siyah Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

9.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 9384.00
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

10.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 10000.00
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

11.625,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 11625.00
Jabra Evolve2 55 Duo Link380a Ms Şarz Standlı Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Uzman Teknoloji

13.901,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

13 13901.20
Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık

Satıcı: ylmzhome

22.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 22110.00

Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Diğer Kablosuz Türü:
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
18 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Jabra Evolve2 55 Stereo Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.