Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Evolve2 65 LINK380A Ms Stereo Siyah
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 13500.00
Jabra Evolve2 65 LINK380A Ms Stereo Siyah
Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 13500.00
Jabra Evolve2 65 USB-A Siyah Duo Kulaklık Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 13500.00
Jabra Evolve2 65 LINK380A Ms Stereo Black Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 13500.00
Jabra Evolve2 65 Duo Siyah (USB-A) Kulak Üstü Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili) Satıcı: Uzman Teknoloji
13.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 13500.00
Jabra Evolve2 65 LINK380A Ms Stereo Black Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
13.500,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
6 13500.07
Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Stereo Black Kulaklık
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
15.066,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 15066.00
Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Stereo Kulaklık
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
16.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 16740.00
USB Alıcı / Stereo
13.500,00 TL
USB Alıcı / Stereo
13.500,00 TL
USB-C Alıcı / Stereo
17.000,00 TL
USB-C Alıcı / Mono
Fiyat bulunamadı
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
VARYANT