Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.2
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Diğer Kablosuz Türü:

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams Kablosuz Kulaklık Fiyatları

Jabra Evolve2 75 USB MS Office Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Dream Telekomünikasyon

18.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 18400.00
Jabra Evolve2 75 Usb-A Stereo MS Teams Siyah Kablosuz Kulaklık

Satıcı: TechBilisim

18.581,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 18581.40
Jabra Evolve2 75 Usb-A Stereo MS Teams Siyah Kablosuz Kulaklık

Satıcı: UzmanTeknoloji

18.581,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 18581.40
Jabra Evolve2 75 USB MS Office Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ

19.773,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 19773.94
Jabra Evolve2 75 Usb-A Stereo Ms Teams Siyah Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 8 yorum

19.879,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 19879.99
Jabra Evolve2 75 USB MS Office Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: hepsivoip

19.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 19960.00
Jabra Evolve2 75 Usb-A Stereo Ms Teams Standlı Siyah Kablosuz Kulaklık

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

19.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 19980.00
Jabra Evolve2 75 USB MS Office Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri

19.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 19980.00
Jabra Evolve2 75 Link380a MS Stereo Black

Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON

19.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19980.00
Jabra Evolve2 75 Link380a MS Stereo Black

Satıcı: Uzman Teknoloji

19.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 19980.00
Jabra Evolve2 75 USB MS Office Kulaklık (Jabra Türkiye Garantili)

Satıcı: Uzman Teknoloji

19.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 19980.00

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams Kablosuz Kulaklık Ürün Ailesi

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams (27599-999-999) Kablosuz Kulaklık USB Alıcı 18.400,00 TL
Jabra Evolve2 75 USB-C MS Teams Kablosuz Kulaklık USB-C Alıcı 19.970,00 TL

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.2
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
36 saat
Şarj Tipi:
USB
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams Kablosuz Kulaklık Özellikleri

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları 27599-999-998 27599-999-999

Jabra Evolve2 75 USB-A MS Teams Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.