Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS TrueWireless Earbuds Kulak İçi Kulaklık Satıcı: TechBilisim
12.797,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 12797.12
Jabra Evolve2 Buds Usb-C Ms Truewireless Earbuds Kulak Içi Kulaklık
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON
14.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 14400.00
Jabra Evolve2 Buds USB-C MS TrueWireless Earbuds Kulak İçi Kulaklık Satıcı: TescomTelekom | 1 yorum
14.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 14880.00
Jabra Evolve2 Buds Usb-A MS Truewireless Earbuds Kulak İçi Kulaklık Satıcı: hepsivoip
14.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 14980.00
Jabra Evolve2 Buds Usb-C Ms Truewireless Earbuds Kulak Içi Kulaklık
Satıcı: Cesa Bilişim Teknolojileri | 3 yorum
15.131,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
5 15131.29
Jabra Evolve2 Buds Usb-A MS Truewireless Earbuds Kulak İçi Kulaklık Satıcı: UZMAN TEKNOLOJİ
15.149,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 15149.23
Jabra Evolve2 Buds Usb-C Ms Truewireless Earbuds Kulak Içi Kulaklık
Satıcı: DREAM TELEKOMÜNİKASYON | 3 yorum
16.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
7 16000.00
USB-C Alıcı
12.797,12 TL
USB Alıcı
13.640,44 TL
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER