Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Japanex j20 kırmızı kulak içi kablolu kulaklık Satıcı: elektroTeChno
75,00 TL + 39,99 TL Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
1 85
Japanex Mikrofonlu Kablolu Kulaklık J-20 92db MAVİ Satıcı: elektroTeChno
75,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 85
Japanex Kablolu Kulaklık - Beyaz
Satıcı: Caretta Teknoloji | 15 yorum
115,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 125
Miray Life Japanex J-20 Kulak Içi Mikrofonlu Stereo Kulaklık Kablolu= 1mt Aux Giri - EMY5726-9780 - Çok Renkli
Satıcı: yusraelektronik
199,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 209
GENEL BİLGİLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER