Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.3
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var

JBL Endurance Zone Tam Kablosuz Kulaklık Fiyatları

JBL Endurance Zone IP68 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: Nethouse

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5699.00
Jbl Endurance Zone Open-Ear Tws Kulaklık Beyaz 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5799.00
Jbl Endurance Zone Open-Ear Tws Kulaklık Mor 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 5799.00
Jbl Endurance Zone Open-Ear Tws Kulaklık Gri 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5799.00
JBL Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Mavi

Sadece Mobilde

6.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7000
JBL Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Siyah - Gri

Sadece Mobilde

6.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7000
JBL Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Siyah - Gri

Satıcı: Nethouse

7.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 7115.50
JBL Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Mor

Satıcı: Nethouse

7.115,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 7115.50
JBL Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Beyaz

Satıcı: Nethouse

7.254,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 7254.63
JBL Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Siyah - Gri

Satıcı: Nethouse

7.254,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 7254.63
Jbl Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Beyaz

Satıcı: AKSOY TEKNOLOJİ MARKET

7.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 7390.00
Jbl Endurance Zone Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Mavi 7.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 7449.00
Jbl Endurance Zone Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Siyah Lime 7.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

13 7449.00
JBL Endurance Zone Open-ear TWS Bluetooth Kulaklık - Siyah&Lime 7.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 7489.00
JBL Endurance Zone Open-ear TWS Bluetooth Kulaklık - Mavi 7.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 7489.00
Jbl Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Mavi

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

16 7490.00
JBL Endurance Zone IP68 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: MediaMarkt

7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 7490.00
Endurance Zone Siyah Gri TWX Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 7.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

18 7500
Jbl Endurance Zone Bluetooth Kulaklık, Mavi

Satıcı: NetHouse

7.500,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 7500.80
Jbl Endurance Zone Ip68 Bluetooth Kulaklık

Satıcı: NetHouse

7.500,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 7500.80
Endurance Zone Mor TWX Kulak İçi Bluetooth Kulaklık 7.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

21 7799

JBL Endurance Zone Tam Kablosuz Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Endurance Zone Tam Kablosuz Kulaklık Temel Özellikleri

Var
5.3
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Süresi (Genel):
8 saat
Şarj Tipi:
Şarj Süresi:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Endurance Zone Tam Kablosuz Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
• Bluetooth Var
• Bluetooth Standardı 5.3
• Bluetooth Profili AVRCP 1.6 A2DP 1.4 HFP 1.8
• Çoklu Bağlantı Var
• Kablolu Kullanabilme Yok
• Kullanım Süresi (Genel) 8 saat
• Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
• Şarj Kutusu Süresi (Genel) 32 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu USB-C
• Şarj Süresi 120 dk
• Hızlı Şarj Var
• Hızlı Şarj Süresi 10 dk
• Hızlı Şarj Kullanım Süresi 3 sa
• Batarya (Kulaklık) 58 mAh
• Batarya (Şarj Kutusu) 520 mAh

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Endurance Zone Tam Kablosuz Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.