Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Hassasiyet:
Empedans:
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Düşük Frekans (Bas):
20 Hz

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık Fiyatları

JBL JR320, Çocuk Kulaklığı, OE,Mavi

Satıcı: ÇokBol

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 1299.00
JBL JR320, Çocuk Kulaklığı, OE,Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.307,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 sn önce

2 1317.44
JBL JR320, Çocuk Kulaklığı, OE,Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

1.386,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1396.44
Jbl Jr320 Kablolu Çocuk Kulaklığı Mavi 1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1399.00
JBL JR320 Mor Çocuk Kulaklık 1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 1690.00
JBL JR320 Mor Çocuk Kulaklık 1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 1690.00
JBL JR320 Mavi Çocuk Kulaklık 1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 1690.00
JBL JR320 Mavi Çocuk Kulaklık 1.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 1690.00
JBL JR320, Çocuk Kulaklığı, OE,Mor

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1699.00
Jbl Jr320 Kablolu Kulaküstü Çocuk Kulaklığı, Mor mor

Satıcı: mediamarkt

1.700,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1700.50
JBL JR320 Mavi Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Satıcı: Nethouse

1.700,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 1700.50
Jbl JR320 Kablolu Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı mavi

Satıcı: Nethouse

1.700,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 1700.97
Jbl JR320 Kablolu Kulaküstü Çocuk Kulaklığı, Mavi

Satıcı: Nethouse

1.735,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

13 1735.33
Jbl JR320 Kablolu Kulaküstü Çocuk Kulaklığı, Mavi

Sadece Mobilde

1.690,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1700
Jbl Jr320, Çocuk Kulaklığı, Oe,Mavi

Satıcı: NetHouse

1.745,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 1745.10
Jbl JR320 Kablolu Kulaküstü Çocuk Kulaklığı, Mor

Satıcı: Teknosa

1.753,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 1753.22
Jbl JR320, Çocuk Kulaklığı, Oe,mor

Satıcı: Teknosa | 6 yorum

1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

17 1789.00
Jbl JR320, Çocuk Kulaklığı, Oe,mor

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 6 yorum

1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

18 1789.00
Jbl Jr320 Kablolu Kulak Üstü Çocuk Kulaklığı OE Mavi 1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

19 1789.00
Jbl Jr320 Kablolu Çocuk Kulaklığı Pembe KU /M 1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

20 1789.00
JBL JR320 Kablolu Çocuk Kulaklığı - Mor 1.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

21 1789.00
JBL JR320, Çocuk Kulaklığı, OE,Mor

Satıcı: MediaMarkt

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 1790.00
JBL Jr320 Kulak Üstü Kablolu Çocuk Kulaklığı Mavi

Satıcı: Nethouse

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

23 1790.00
JBL Jr320 Kablolu Mavi Çocuk Kulaklığı 1.789,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

24 1799
JBL Jr320 Kablolu Mor Çocuk Kulaklığı 1.789,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

25 1799
JR320 Mavi Çocuk Kulaküstü Kablolu Kulaklık 1.859,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 1869

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık Fiyat Geçmişi

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık Ürün Ailesi

JBL Junior 320 (JBLJR320) Kablolu Kulaklık Kablolu 1.299,00 TL
JBL Junior 320BT (JR320BT) Kablosuz Kulaklık Kablosuz 1.999,00 TL

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık Temel Özellikleri

Var
20 Hz
Yüksek Frekans (Tiz):

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık İle En Çok Karşılaştırılan Kulaklıklar

JBL Junior 320 Kablolu Kulaklık Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bluetooth Standardı, üreticinin zaman içinde BT çipini değiştirmesi ile değişiklik gösterebilir. Örn: 5.3'ten 5.4'e yükselebilir. Satın almadan önce kontrol ediniz.
* Bazı özellikler yalnızca üretici tarafından uyumlu olarak belirtilmiş cihazlarla ve öngörülen kullanım koşullarında tam performansla çalışabilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.